8D115ZC19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D115ZC19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D115ZC19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D115ZC19PN
Tau Wae 8D115ZC19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1749 pcs Pepa Raraunga 8D115ZC19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5105
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A