8D115W15SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D115W15SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 15POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D115W15SA-LC.pdf2.8D115W15SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D115W15SA-LC
Tau Wae 8D115W15SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 15POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2325 pcs Pepa Raraunga 1.8D115W15SA-LC.pdf2.8D115W15SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-15
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-4950 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -