8D0C21W16SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D0C21W16SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 SKT RECP W/ PCB
Ngā Rauemi: 8D0C21W16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D0C21W16SN
Tau Wae 8D0C21W16SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 16C 16#16 SKT RECP W/ PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1100 pcs Pepa Raraunga 8D0C21W16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Whakatauranga onamata 13A