8D0C15Z19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D0C15Z19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 PIN RECP BZN
Ngā Rauemi: 8D0C15Z19PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D0C15Z19PA
Tau Wae 8D0C15Z19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 19C 19#20 PIN RECP BZN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1222 pcs Pepa Raraunga 8D0C15Z19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Whakatauranga onamata 7.5A