8D0C13M04PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D0C13M04PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 4C 4#16 PIN RECP PCB
Ngā Rauemi: 8D0C13M04PN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D0C13M04PN
Tau Wae 8D0C13M04PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 4C 4#16 PIN RECP PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 3937 pcs Pepa Raraunga 8D0C13M04PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Whakatauranga onamata 13A