8D025Z61PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D025Z61PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 61C 61#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D025Z61PN.pdf2.8D025Z61PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D025Z61PN
Tau Wae 8D025Z61PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1055 pcs Pepa Raraunga 1.8D025Z61PN.pdf2.8D025Z61PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-4137
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A