8D025Z43PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D025Z43PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D025Z43PN.pdf2.8D025Z43PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 727 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 727 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D025Z43PN
Tau Wae 8D025Z43PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 727 pcs Pepa Raraunga 1.8D025Z43PN.pdf2.8D025Z43PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-4125
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A