8D025W43PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D025W43PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D025W43PN.pdf2.8D025W43PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D025W43PN
Tau Wae 8D025W43PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga 1.8D025W43PN.pdf2.8D025W43PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3978
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A