8D023Z55SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D023Z55SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 55C 55#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D023Z55SN.pdf2.8D023Z55SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 797 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023Z55SN
Tau Wae 8D023Z55SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 797 pcs Pepa Raraunga 1.8D023Z55SN.pdf2.8D023Z55SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3298
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A