8D023Z53PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D023Z53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D023Z53PN.pdf2.8D023Z53PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 977 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 977 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023Z53PN
Tau Wae 8D023Z53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 977 pcs Pepa Raraunga 1.8D023Z53PN.pdf2.8D023Z53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3284
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D023Z53SN
8D023Z53SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 53C 53#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1090 pcs
Tikiake: 8D023Z53SN.pdf
RFQ
8D023Z35SN-LC
8D023Z35SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 100POS PANEL
I roto i te taonga: 1508 pcs
Tikiake: 8D023Z35SN-LC.pdf
RFQ
8D023Z53PN-LC
8D023Z53PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT