8D023W54SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D023W54SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C MIXED SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D023W54SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023W54SB
Tau Wae 8D023W54SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1120 pcs Pepa Raraunga 8D023W54SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-54 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3248
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 5A, 13A, 23A