8D023W53PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D023W53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D023W53PN.pdf2.8D023W53PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D023W53PN
Tau Wae 8D023W53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1783 pcs Pepa Raraunga 1.8D023W53PN.pdf2.8D023W53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-3226
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A