8D017W26PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D017W26PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D017W26PN.pdf2.8D017W26PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D017W26PN
Tau Wae 8D017W26PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2610 pcs Pepa Raraunga 1.8D017W26PN.pdf2.8D017W26PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-2523
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D017W26AN
8D017W26AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 26C 26#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 3029 pcs
Tikiake: 8D017W26AN.pdf
RFQ
8D017W26SC
8D017W26SC
Whakaahuatanga: 8D 26C 26#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 1581 pcs
Tikiake: 8D017W26SC.pdf
RFQ
8D017W26PN-LC
8D017W26PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT