8D017S26PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D017S26PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D017S26PN.pdf2.8D017S26PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 822 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 822 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D017S26PN
Tau Wae 8D017S26PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 822 pcs Pepa Raraunga 1.8D017S26PN.pdf2.8D017S26PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-2463
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A