8D017K20PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D017K20PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D017K20PN.pdf
Waehere Stock 898 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 898 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D017K20PN
Tau Wae 8D017K20PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 898 pcs Pepa Raraunga 8D017K20PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-20 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 5A, 23A