8D015ZC15PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D015ZC15PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 15C 14#20 1#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D015ZC15PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D015ZC15PN
Tau Wae 8D015ZC15PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1849 pcs Pepa Raraunga 8D015ZC15PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-2229
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A