8D013W04PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D013W04PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 4C 4#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D013W04PN.pdf2.8D013W04PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D013W04PN
Tau Wae 8D013W04PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2961 pcs Pepa Raraunga 1.8D013W04PN.pdf2.8D013W04PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-1479
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A