85108P107P50
Hua Hua
Tau Wae: 85108P107P50
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 7POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: 85108P107P50.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 85108P107P50
Tau Wae 85108P107P50 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG 7POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4477 pcs Pepa Raraunga 85108P107P50.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482, 851
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa S85108P107P50
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga 85108P107P50
Kua whakaratohia te Taimana Nui 10-7 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 7POS RT ANG W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock