85102R2027P50
Hua Hua
Tau Wae: 85102R2027P50
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 27POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: 85102R2027P50.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 85102R2027P50
Tau Wae 85102R2027P50 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 27POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2035 pcs Pepa Raraunga 85102R2027P50.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-27 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-26482, 851
Packaging Bulk Ētahi Ingoa S85102R2027P50
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 27 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Neoprene
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 27 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy