85102E107P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 85102E107P50
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 85102E107P50
Tau Wae 85102E107P50 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6349 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482, 851
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 851-02E10-7P50
S85102E107P50
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Waehanga Kaihanga 85102E107P50
Kua whakaratohia te Taimana Nui 10-7 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Whakaahuatanga CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock