85100E107P50
Hua Hua
Tau Wae: 85100E107P50
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 85100E107P50.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 85100E107P50
Tau Wae 85100E107P50 Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4231 pcs Pepa Raraunga 85100E107P50.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 10-7 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-26482, 851
Packaging Bulk Ētahi Ingoa S85100E107P50
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 7 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Neoprene
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy