ASME500F174L13
SirettaSiretta
ASME500F174L13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASME500F174L13
Kaihanga / Waitohu: Siretta
Whakaahuatanga hua CBL ASSY FME JACK-PLUG 16.4'
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASME500F174L13
Tau Wae ASME500F174L13 Kaihanga Siretta
He Rahinga Kei te wātea 2966 pcs Pepa Raraunga
Kāhua FME to FME Raupapa -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 196.9" (5.0m) 16.4'
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Ira Female to Male Tautanga - Max 6GHz