ASMA500F174L13
SirettaSiretta
ASMA500F174L13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASMA500F174L13
Kaihanga / Waitohu: Siretta
Whakaahuatanga hua CBL ASSY SMA-FME PLUG-JACK 16.4'
Ngā Rauemi: ASMA500F174L13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASMA500F174L13
Tau Wae ASMA500F174L13 Kaihanga Siretta
He Rahinga Kei te wātea 3424 pcs Pepa Raraunga ASMA500F174L13.pdf
Kāhua SMA to FME Raupapa -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa 196.9" (5.0m) 16.4'
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 50 Ohms
Ira Female to Male Tautanga - Max 6GHz