SLG59M1556V
Silego TechnologySilego Technology
SLG59M1556V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLG59M1556V
Kaihanga / Waitohu: Silego Technology
Whakaahuatanga hua A 1 MM LOW VOLTAGE POWER SWITC
Ngā Rauemi: 1.SLG59M1556V.pdf2.SLG59M1556V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLG59M1556V
Tau Wae SLG59M1556V Kaihanga Silego Technology
Whakaahuatanga A 1 MM LOW VOLTAGE POWER SWITC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340951 pcs Pepa Raraunga 1.SLG59M1556V.pdf2.SLG59M1556V.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 0.85 V ~ 1.9 V Ngaohihi - Tae -
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 4-STDFN (1x1)
Raupapa - Roto I (Tono) 15.5 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-UFDFN Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa 1827-1075-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input CMOS
Nama - Whakaputa (Max) 2.5A