SIT9367AC-2B2-33E285.000000G
SiTimeSiTime
SIT9367AC-2B2-33E285.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9367AC-2B2-33E285.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 3.3V 3225 LVDS
Ngā Rauemi: 1.SIT9367AC-2B2-33E285.000000G.pdf2.SIT9367AC-2B2-33E285.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9367AC-2B2-33E285.000000G
Tau Wae SIT9367AC-2B2-33E285.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 3.3V 3225 LVDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SIT9367
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-30860-6 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 285MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 285MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 89mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 67mA Kaitautoko Ake MEMS