SIT9201AI-S2-33E-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT9201AI-S2-33E-25.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9201AI-S2-33E-25.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua S.OXT.3 MM,25 PPM,25MHZ
Ngā Rauemi: SIT9201AI-S2-33E-25.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9201AI-S2-33E-25.000000D
Tau Wae SIT9201AI-S2-33E-25.000000D Kaihanga SiTime
He Rahinga Kei te wātea 133147 pcs Pepa Raraunga SIT9201AI-S2-33E-25.000000D.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Raupapa SiT9201
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa SIT9201AI-S2-33E-25.000000DTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA Kaitautoko Ake MEMS