SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 500.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y
Tau Wae SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 500.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24053 pcs Pepa Raraunga SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 1473-30012-2
SIT9122AI-1DF-33E500.000000Y-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 500MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 69mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS