SIT9122AC-2CF-33E425.000000T
SiTimeSiTime
SIT9122AC-2CF-33E425.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9122AC-2CF-33E425.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 425.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9122AC-2CF-33E425.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9122AC-2CF-33E425.000000T
Tau Wae SIT9122AC-2CF-33E425.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 425.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23444 pcs Pepa Raraunga SIT9122AC-2CF-33E425.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT9122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-29938-2
SIT9122AC-2CF-33E425.000000T-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 425MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 425MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS