SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2BF-25E100.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua 3.2X2.5 MM,10 PPM,100MHZ
Ngā Rauemi: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
Tau Wae SIT9121AI-2BF-25E100.000000G Kaihanga SiTime
He Rahinga Kei te wātea 19822 pcs Pepa Raraunga SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9121
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa SIT9121AI-2BF-25E100.000000GCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS