SIT9121AI-2B3-25E80.000000
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2B3-25E80.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9121AI-2B3-25E80.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 80.0000MHZ LVDS SMD
Te Aatau1 (I nga Utu US)
21 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9121AI-2B3-25E80.000000
Tau Wae SIT9121AI-2B3-25E80.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 80.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9121
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa Q10124165 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS