SIT9121AC-2C3-33E100.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9121AC-2C3-33E100.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9121AC-2C3-33E100.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9121AC-2C3-33E100.000000T
Tau Wae SIT9121AC-2C3-33E100.000000T Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50155 pcs Pepa Raraunga SIT9121AC-2C3-33E100.000000T.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ahua Tae 3.3V Raupapa SiT9121
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari 6-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga SIT9121AC-2C3-33E100.000000T Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.80mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Tautanga - Whakaputa 1 35mA
Rautanga 100MHz Whakaahua nui 100MHz LVDS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 3.3V 55mA Enable/Disable
Whakaahuatanga OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) LVDS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 55mA