SIT9120AI-2D3-33E100.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D3-33E100.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2D3-33E100.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2D3-33E100.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
26 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2D3-33E100.000000
Tau Wae SIT9120AI-2D3-33E100.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15351 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2D3-33E100.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa Q9352760
Q9683890A
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2D3-25S98.304000T
SIT9120AI-2D3-25S98.304000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 9
I roto i te taonga: 52465 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2D3-25S98.304000T.pdf
RFQ
SIT9120AI-2D3-33E100.000000Y
SIT9120AI-2D3-33E100.000000Y
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD