SIT9120AI-2D2-25E200.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D2-25E200.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2D2-25E200.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2D2-25E200.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2D2-25E200.000000T
Tau Wae SIT9120AI-2D2-25E200.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45042 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2D2-25E200.000000T.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT9120