SIT9120AI-2C3-25E100.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2C3-25E100.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2C3-25E100.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2C3-25E100.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2C3-25E100.000000X
Tau Wae SIT9120AI-2C3-25E100.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29646 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2C3-25E100.000000X.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-25390-2
SIT9120AI-2C3-25E100.000000X-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS