SIT9120AI-2BF-33E125.000000
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2BF-33E125.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2BF-33E125.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2BF-33E125.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2BF-33E125.000000
Tau Wae SIT9120AI-2BF-33E125.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8507 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2BF-33E125.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa Q8909019A Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2BF-33E106.250000G
SIT9120AI-2BF-33E106.250000G
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
I roto i te taonga: 26690 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E106.250000G.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E106.250000E
SIT9120AI-2BF-33E106.250000E
Kaihanga: SiTime
I roto i te taonga: 38522 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E106.250000E.pdf
RFQ
SIT9120AI-2BF-33E125.000000G
SIT9120AI-2BF-33E125.000000G
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000G.pdf
SIT9120AI-2BF-33E100.000000T
SIT9120AI-2BF-33E100.000000T
Whakaahuatanga: OSC XO 3.3V 100MHZ
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E100.000000T.pdf
SIT9120AI-2BF-33E125.000000T
SIT9120AI-2BF-33E125.000000T
Whakaahuatanga: OSC XO 3.3V 125MHZ
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000T.pdf
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E100.000000G.pdf
SIT9120AI-2BF-33E106.250000D
SIT9120AI-2BF-33E106.250000D
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E106.250000D.pdf
SIT9120AI-2BF-33E125.000000D
SIT9120AI-2BF-33E125.000000D
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000D.pdf
SIT9120AI-2BF-33E125.000000Y
SIT9120AI-2BF-33E125.000000Y
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000Y.pdf
SIT9120AI-2BF-33E125.000000X
SIT9120AI-2BF-33E125.000000X
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000X.pdf
SIT9120AI-2BF-33E100.000000Y
SIT9120AI-2BF-33E100.000000Y
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E100.000000Y.pdf
SIT9120AI-2BF-33E125.000000E
SIT9120AI-2BF-33E125.000000E
Tikiake: SIT9120AI-2BF-33E125.000000E.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel