SIT9120AI-2B2-25S200.000000G
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B2-25S200.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-2B2-25S200.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2
Ngā Rauemi: SIT9120AI-2B2-25S200.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-2B2-25S200.000000G
Tau Wae SIT9120AI-2B2-25S200.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 2.5V, 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26990 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-2B2-25S200.000000G.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-22715-2
SIT9120AI-2B2-25S200.000000G-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator 6-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT9120AI-2B2-25S200.000000T
SIT9120AI-2B2-25S200.000000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC XO 2.5V 200MHZ ST
I roto i te taonga: 52742 pcs
Tikiake: SIT9120AI-2B2-25S200.000000T.pdf
RFQ
SIT9120AI-2B2-25S200.000000
SIT9120AI-2B2-25S200.000000
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD