SIT9120AI-1C1-33S166.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-1C1-33S166.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AI-1C1-33S166.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1
Ngā Rauemi: SIT9120AI-1C1-33S166.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AI-1C1-33S166.000000T
Tau Wae SIT9120AI-1C1-33S166.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55765 pcs Pepa Raraunga SIT9120AI-1C1-33S166.000000T.pdf
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-17832-2
SIT9120AI-1C1-33S166.000000T-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)