SIT9120AC-2C2-33S200.000000X
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2C2-33S200.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2
Ngā Rauemi: SIT9120AC-2C2-33S200.000000X.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2C2-33S200.000000X
Tau Wae SIT9120AC-2C2-33S200.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29489 pcs Pepa Raraunga SIT9120AC-2C2-33S200.000000X.pdf
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-11708-2
SIT9120AC-2C2-33S200.000000X-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)