SIT9120AC-2BF-33S150.000000D
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2BF-33S150.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1
Ngā Rauemi: SIT9120AC-2BF-33S150.000000D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2BF-33S150.000000D
Tau Wae SIT9120AC-2BF-33S150.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 3.3V, 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47059 pcs Pepa Raraunga SIT9120AC-2BF-33S150.000000D.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-10560-2
SIT9120AC-2BF-33S150.000000D-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)