SIT9120AC-2BF-25E166.000000D
SiTimeSiTime
SiTime
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2BF-25E166.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1
Ngā Rauemi: SIT9120AC-2BF-25E166.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2BF-25E166.000000D
Tau Wae SIT9120AC-2BF-25E166.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 3225, 10PPM, 2.5V, 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40817 pcs Pepa Raraunga SIT9120AC-2BF-25E166.000000D.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-10283-2
SIT9120AC-2BF-25E166.000000D-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)