SIT9120AC-2B3-33S166.000000D
SiTimeSiTime
SiTime
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2B3-33S166.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1
Ngā Rauemi: SIT9120AC-2B3-33S166.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2B3-33S166.000000D
Tau Wae SIT9120AC-2B3-33S166.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 1 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64976 pcs Pepa Raraunga SIT9120AC-2B3-33S166.000000D.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT9120
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-10002-2
SIT9120AC-2B3-33S166.000000D-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 166MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 166MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS