SIT9120AC-2B-33E
SiTimeSiTime
SIT9120AC-2B-33E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-2B-33E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS 3.3V 20PPM EN/DS
Ngā Rauemi: 1.SIT9120AC-2B-33E.pdf2.SIT9120AC-2B-33E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-2B-33E
Tau Wae SIT9120AC-2B-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS 3.3V 20PPM EN/DS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18452 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9120AC-2B-33E.pdf2.SIT9120AC-2B-33E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SiT9120 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVDS 25MHz ~ 212.5MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 25MHz ~ 212.5MHz