SIT9120AC-1DF-33E50.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AC-1DF-33E50.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9120AC-1DF-33E50.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 5
Ngā Rauemi: SIT9120AC-1DF-33E50.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9120AC-1DF-33E50.000000T
Tau Wae SIT9120AC-1DF-33E50.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 3.3V, 5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45101 pcs Pepa Raraunga SIT9120AC-1DF-33E50.000000T.pdf
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-8221-2
SIT9120AC-1DF-33E50.000000T-ND
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)