SIT9005AI-21-33ED40.000000E
SiTimeSiTime
SIT9005AI-21-33ED40.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9005AI-21-33ED40.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT9005AI-21-33ED40.000000E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9005AI-21-33ED40.000000E
Tau Wae SIT9005AI-21-33ED40.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 40.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47174 pcs Pepa Raraunga SIT9005AI-21-33ED40.000000E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) Raupapa SIT9005
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 1473-30296-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.5mA Kaitautoko Ake MEMS