SIT9005ACF7G-30NO
Hua Hua
Tau Wae: SIT9005ACF7G-30NO
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: SIT9005ACF7G-30NO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9005ACF7G-30NO
Tau Wae SIT9005ACF7G-30NO Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13259 pcs Pepa Raraunga SIT9005ACF7G-30NO.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo SSXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -4.01%, Down Spread Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa SIT9005 Ratonga -
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz