SIT9005ACE2H-28SK
Hua Hua
Tau Wae: SIT9005ACE2H-28SK
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: SIT9005ACE2H-28SK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9005ACE2H-28SK
Tau Wae SIT9005ACE2H-28SK Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13567 pcs Pepa Raraunga SIT9005ACE2H-28SK.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo SSXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±1.42%, Center Spread Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SIT9005 Ratonga -
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.030" (0.76mm)
Mahinga Standby Te Tautanga Mahinga (Utu) -
Te Tautanga Mahinga ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm Whakaahuatanga Taipitopito SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 141MHz