SIT9003AC-8-33EQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-8-33EQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9003AC-8-33EQ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 3.3V
Ngā Rauemi: 1.SIT9003AC-8-33EQ.pdf2.SIT9003AC-8-33EQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9003AC-8-33EQ
Tau Wae SIT9003AC-8-33EQ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72553 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9003AC-8-33EQ.pdf2.SIT9003AC-8-33EQ.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.00%, Down Spread Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SiT9003 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.1mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 75MHz