SIT9003AC-2-18EQ
SiTimeSiTime
SIT9003AC-2-18EQ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9003AC-2-18EQ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V
Ngā Rauemi: 1.SIT9003AC-2-18EQ.pdf2.SIT9003AC-2-18EQ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9003AC-2-18EQ
Tau Wae SIT9003AC-2-18EQ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS DWN SPRD 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83116 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9003AC-2-18EQ.pdf2.SIT9003AC-2-18EQ.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -1.00%, Down Spread Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 800nA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 75MHz