SIT9003AC-1-28SB
SiTimeSiTime
SIT9003AC-1-28SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9003AC-1-28SB
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.8V
Ngā Rauemi: 1.SIT9003AC-1-28SB.pdf2.SIT9003AC-1-28SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9003AC-1-28SB
Tau Wae SIT9003AC-1-28SB Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 2.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64808 pcs Pepa Raraunga 1.SIT9003AC-1-28SB.pdf2.SIT9003AC-1-28SB.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±0.25%, Center Spread Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±50ppm Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.1mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 2.2µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 110MHz