SIT9002AI-48N25SG
SiTimeSiTime
SIT9002AI-48N25SG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT9002AI-48N25SG
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V STBY
Ngā Rauemi: SIT9002AI-48N25SG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT9002AI-48N25SG
Tau Wae SIT9002AI-48N25SG Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7090 pcs Pepa Raraunga SIT9002AI-48N25SG.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata ±1.00%, Center Spread Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Raupapa SiT9002 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 80mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz